Diyarbakır Kiralık Minibüs

Diyarbakır Kiralık Minibüs

X oto kiralama kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek kurulan Diyarbakır oto kiralama Diyarbakır çapında Diyarbakır araç kiralama hizmeti veren Diyarbakır'ın en önemli araç kiralama şirketlerinden biridir. Karakterli çalışma yapısı ile bireysel ve kurumsal müşterilerine karayolu araçlarında yaratıcı çözümler sunmaktadır. Firmamız 2018 model araçlarıyla ender kiralama şirketleri arasında yer almaktadır.

Profesyonel kadrosu ve bakımlı araç filosu ile farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun alternatifler sunan X Oto Kiralama ürün yelpazesinde ekonomik sınıf araçlardan VIP hizmetler için oluşturulmuş lüks araçlara kadar değişik modeller bulunmaktadır. Ayrıca her tür müşteri beklentilerini karşılayabilmek amacı ile manuel/otomatik vites seçenekleri, benzinli/dizel yakıt seçenekleri ile uygun esnek bir kiralık araç filosu ile hizmet vermekteyiz.

Sizlerde araç kiralama ihtiyaçlarınızı karşılamak için hemen bizimle irtibata geçiniz. Web sitemiz üzerinden online rezervasyon yapabilir yada müşteri temsilcilerimizle telefon aracılığı ile iletişime gecebilirsiniz. Mevcut müşteri profilimizin büyük bölümü firmamızdan daha önce araç kiralayan değerli müşterilerimizden oluşmaktadır. 

 Leave the site