Diyarbakır Oto Kiralama

Diyarbakır Oto Kiralama

Kiralık Araç filomuz  2015. 2016. 2017 ve 2018 model araçlardan oluşmaktadır ve tüm araçlarımızın bakımları tamdır. Sizi yolada kötü süprizler karşılamaz.

Diyarbakır Oto Kiralama  sektöründe en önemli farkımız samimiyetimiz ve kalite kıstaslarımızdır. Web sitemiz ve mobil sitemizden 24 saat rent a car rezervasyonu yapabilir, kiralık araç modellerimizi inceleyebilirsiniz. Araç kiralama alanında yaygın hizmet ağı ve kaliteli sürüş keyfini her daim ulaşılabilir kılan "X Oto Kiralama" ofisimiz lüks kiralık araba segmentinde Diyarbakır'da en büyük rent a car firmasıdır. Özel kiralık araç filomuz ve en önemli farkımız olan samimiyetimiz ve kalite kıstaslarımızla Diyarbakır rent a car sektöründe hizmetinizdeyiz. Filosunu müşteri odaklı geliştiren X rent a car Diyarbakır ofisimiz, sürekli yenilenen kiralık araçları ve dizel seçenekleriyle müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Filosunda bulunan geniş oto kiralama seçenekleri ile ekonomik grup araçlardan, VIP kiralık arabalar, ekonomik araçlar ve minibüslere kadar çeşitlilik göstermekte ve her türlü otomobil kiralama ihtiyacına cevap verebilmektedir. Web sitemiz ve mobil sitemiz üzerinden 24 saat rent a car rezervasyonu ile araç kiralama, VIP Transfer Hizmetleri yapabilirsiniz. Diyarbakır Havaalanında şöförlü veya şöförsüz kiralık VIP aracınızı hazır bulabilirsiniz.

Sitemiz İnternet üzerinden online araç kiralamak isteyen müşterilerimize kolay ve hızlı bir şekilde oto kiralama rezervasyonu imkanı tanımaktadır. Sitemizde oto kiralama yaparken herhangi bir şekilde kredi kartı bilgisi istenmemektedir. Ödemelerinizi araç kiralama yaparken ofisimizde nakit yapabilirsiniz. Bütün Kiralık Araçlarımızda OGS HGS mevcuttur. Kiralık Araçların dönüşünde ücreti hesap edilerek alınmaktadır. 

 Leave the site